RCCOLA

Zgjedhjet 2019

Kadriu: Luginë, faleminderit për mbështetjen

| 23:48, 4 Tetor, 2019

Kurti në tubimin përmbyllës: Filozofia e pushteteve të kaluara ishte “Për vete gjithçka, për tjerët asgjë”

| 23:40, 4 Tetor, 2019

​Ky është fjalimi emocional i Kadri Veselit

| 22:41, 4 Tetor, 2019

AKR mbyll fuqishëm fushatën elektorale në Kamenicë

| 22:32, 4 Tetor, 2019

Kadri Veseli: I kam dëgjuar qytetarët dhe e di çfarë i duhet Kosovës

| 21:43, 4 Tetor, 2019

Lutfi Haziri: Gjilanasit dhe krejt Kosova sonte folën në formë të Referendumit

| 21:33, 4 Tetor, 2019

Haradinaj: Nuk flas me Hashim Thaçin prej kur u përplasëm për ndarjen e Kosovës dhe taksën

| 21:26, 4 Tetor, 2019

AAK-PSD: Të dielën, Kosova vendos për 100% shtet

| 21:23, 4 Tetor, 2019

Vjosa Osmani: Me fitoren e LDK-së të hënën zgjohemi të lirë dhe të barabartë

| 21:16, 4 Tetor, 2019

Veseli: Kundërshtarët u morën me ne, kurse PDK foli për qytetarët

| 19:57, 4 Tetor, 2019

AAK-PSD mbyll fushatën zgjedhore në Gjakovë, palestra e stërmbushur nuk i zë gjithë përkrahësit

| 19:00, 4 Tetor, 2019

Pacolli: Hajvalia është zemra e AKR-së

| 18:37, 4 Tetor, 2019

Veseli në Fushë Kosovë: Bashkohuni dhe punoni për fitoren e PDK-së

| 17:32, 4 Tetor, 2019

Haradinaj takon kategoritë e lirisë, merr mbështetje masive për kryeministër

| 17:25, 4 Tetor, 2019

NISMA në Gjilan pret të korr fitore më 6 tetor

| 16:37, 4 Tetor, 2019