AAK-PSD: Të dielën, Kosova vendos për 100% shtet

AAK-PSD – KOALICIONI 100% KOSOVË, mbyllë fushatën elektorale në Dobërçan. Të vetorganizuar e me plotë vullnet, të etshëm për ambient të pastër e të gjelbëruar, Dobërçani fshat model në Kosovë.

Prandaj e vlerësuam ta përmbyllim këtu fushatën. Zgjedhjet e 6 tetorit, kanë dallim të theksuar krahasuar me të gjitha zgjedhjet në të kaluarën. Të dielën, Kosova vendosë për shtet 100%, për dinjitet e sovranitet, për territor e Republikë të pacenuar. Tanimë është gjithçka e qartë; populli e do Kosovën shtet 100%, dhe i beson Ramush Haradinajt për ta udhëheq shtetin.

Lider i dëshmuar në të gjitha rrethanat, që mban fjalën dhe që nuk shkelë mbi interesin e popullit dhe të shtetit. Kosova mund të ketë të ardhme të qëndrueshme, të sigurtë, dhe me zhvillim ekonomik e sundim të rendit e ligjit, vetëm me lider të vendosur si Haradinaj.

Ndryshe, kandidatë për deputetë nga Gjilani në listën e koalicionit AAK-PSD, janë; Rexhep Kadriu, Ahmet Isufi, Magbule Shkodra, Bajram Hasani, dhe Besa Baftiu. Zyra për Informim e Shtabit Zgjedhor AAK-PSD.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).