Hidromorava

Sport

Enis Bardhi mund të largohet nga Trabzonspor në janar, klubi i njohur i Bundeligës është vënë pas tij

| 14:52, 5 Dhjetor, 2023

“Të gjithë shqiptarët duan të jenë në Gjermani” – Duka flet për mediat italiane rreth Euro 2024 dhe investimeve të mëdha në Shqipëri

| 12:24, 5 Dhjetor, 2023

U largua nga loja në minutën e 19-të, mësohet shkalla e lëndimit të Berat Gjimshitit

| 09:51, 5 Dhjetor, 2023

Kujtim Shala: Kurrë nuk m’u ofrua asnjë post në FFK, a thua pse?!

| 22:34, 4 Dhjetor, 2023

Rey Manaj vazhdon shkëlqimin në Turqi – mesazh Sylvinhos para Euro 2024

| 22:26, 4 Dhjetor, 2023

Përkujtohet në tre vjetorin e vdekjes ekonomi i FC Dritës, Naser Sylejmani

| 20:32, 4 Dhjetor, 2023

Broja mund të përfundojë në Serie A gjatë janarit

| 16:54, 4 Dhjetor, 2023

Ismajli s’ka dyshime: “Do të doja që Kroacia dhe Shqipëria ta kalojnë fazën e grupeve”

| 15:27, 4 Dhjetor, 2023

Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet

| 14:41, 4 Dhjetor, 2023

Nga Muslija te Hoxha e Zhegrova, vlerësimet e legjionarëve nga ndeshjet e fundjavës

| 11:02, 4 Dhjetor, 2023

Boksieri i Dritës, Endrit Jerliu Kampion i Kosovës për të rinjë

| 17:36, 3 Dhjetor, 2023

Ramadani e fillon me fitore aventurën tek Drita

| 15:02, 3 Dhjetor, 2023

Lojtari i Shqipërisë paralajmëron njërin nga kundërshtarët në Grupin B: E kam idenë si t’i ndaloj

| 07:30, 3 Dhjetor, 2023

Mirlind Daku me mesazh për të gjithë ata që e nënvlerësojnë Shqipërinë

| 22:33, 2 Dhjetor, 2023

Emir Sahiti shënon super gol në fitoren e thellë të Hajduk Splitit

| 22:31, 2 Dhjetor, 2023