Uji Dea

Kronika e zezë

Drejtim i mjetit nën ndikim të alkoolit, gjobitet me 200 euro dhe dy pikë negative

| 10:12, 26 Shtator, 2023

Zhduket një person në Gjilan

| 10:27, 25 Shtator, 2023

Vritet një polic i Kosovës në Leposaviq, një tjetër plagoset – Kurti thotë se gjuajtjet po vazhdojnë

| 07:35, 24 Shtator, 2023

Një femër gjilanase po shantazhohej nga disa persona përmes rrjeteve sociale, prangoset i dyshuari kryesor

| 09:37, 23 Shtator, 2023

Arrestohen dy të dyshuar për zjarrvënje

| 14:29, 22 Shtator, 2023

Pranga për tre të dyshuar, policia sekuestron substanca narkotike

| 09:17, 22 Shtator, 2023

Gjashtë persona akuzohen për vjedhje, posedim droge dhe kontrabandim të mallrave

| 08:17, 21 Shtator, 2023

Nuk respektojnë urdhrin e zyrtarëve policor, bashkë me kamionin me dru ikin në drejtim të Serbisë

| 09:22, 20 Shtator, 2023

Katër aktakuza për mashtrim, kontrabandim të mallrave dhe posedim të armëve

| 07:21, 20 Shtator, 2023

Vitiasi vdes në përpjekje për të shuar zjarrin në fushë

| 10:02, 19 Shtator, 2023

Në Ranillug KFOR-i asgjëson një mjet të dyshuar shpërthyes

| 09:36, 18 Shtator, 2023

Djali i mitur sulmon fizikisht nënën e tij, ndodhet në arrati dhe policia është në kërkim të tij

| 08:33, 17 Shtator, 2023

Për tejkalim në vijë të plotë, dy gjilanas gjobiten me nga 150 euro

| 11:58, 16 Shtator, 2023

Me maskë dhe me thikë grabitë një pompë të derivateve në Gjilan, viktimave ua merr 800 euro

| 08:40, 16 Shtator, 2023

Dy aktakuza të ngritura dhe dy persona të ndaluar nga prokuroria e Gjilanit

| 07:27, 16 Shtator, 2023