Mobi Casa

Qendrore

Haradinaj: Kosova është në udhëkryq, në një fazë vendimtare politike – Qeveria antishtet duhet të ndalet

| 22:09, 26 Shkurt, 2024

KFOR-i përgënjeshtron lajmet se “ua kanë ndaluar disa zyrtarëve kosovarë të udhëtojnë në veri të Kosovës”

| 19:45, 26 Shkurt, 2024

Hoti ironizon me Kurtin: Mund t’i thuash jo dialogut në Bruksel për dinarin, por pastaj nuk mundesh

| 17:03, 26 Shkurt, 2024

Haradinaj godet Kurtin për raportet me aleatët, thotë se po i ndihmon Putinit

| 14:15, 26 Shkurt, 2024

Krasniqi në Zvicër: Politikanët dhe Qeveritë e papërgjegjshme janë të përkohshme, Kosova është e përjetshme

| 13:52, 26 Shkurt, 2024

Kurti: Jam optimist dhe entuziast për kohët që po vijnë

| 11:51, 26 Shkurt, 2024

Borrell: Takimet e ndara me Kurtin e Vuçiqin në Mynih, ishin të pasuksesshme

| 10:29, 26 Shkurt, 2024

Ish-ministrja e Jashtme: Ende nuk ka aktakuzë ndaj Radoiçiqit, e Lista Serbe vazhdon të financohet nga shteti i Kosovës

| 07:48, 26 Shkurt, 2024

Lekaj: Deklarata e Escobarit është goditja më e rëndë që ka marrë Kosova për shkak të Albin Kurtit dhe kundërshtimit të tij ndaj ShBA

| 18:22, 25 Shkurt, 2024

LVV: Pesë muaj nga sulmi terrorist në Banjskë, prokuroria ende nuk ka ngritur asnjë aktakuzë

| 16:10, 25 Shkurt, 2024

Ngecja e dialogut Kosovë-Serbi, analistët: BE-ja s’ka vizion se si të vazhdojnë bisedimet

| 08:43, 25 Shkurt, 2024

Kurti: Nuk e kam ditur se do të ketë rregullore për dinarin

| 06:57, 25 Shkurt, 2024

Konjufca: Serbia është e gatshme t’i shtyjë planet e Putinit për destabilitet e luftë në rajonin tonë

| 22:35, 24 Shkurt, 2024

Limaj fton të rinjtë mos t’ia kthejnë shpinën atdheut: Kosova sot në anarki, bashkohuni me frontin opozitar

| 20:21, 24 Shkurt, 2024

Haliti: Escobari s’është analist politik, Kurti duhet t’i marrë seriozisht vërejtjet nga SHBA

| 15:15, 24 Shkurt, 2024