Fidanishtja

Qendrore

Deputeti gjerman i reagon Vuçiqit: Nuk duhet të shohim atë nëse viktimat janë shqiptarë apo serbë, por pse duhet të vriten

| 06:50, 25 Shtator, 2023

Nënkryetarja e PDK-së i reagon Vuçiqit dhe mbron Kurtin: E kam oponent politik, por fajtor për sot është Serbia

| 22:35, 24 Shtator, 2023

Kurti: Kemi të bëjmë me një strukturë mercenare e përkrahur politikisht e financiarisht nga Beogradi

| 20:59, 24 Shtator, 2023

Sveçla: Ka edhe dokumentacione ruse në disa nga veturat e shfrytëzuara

| 19:52, 24 Shtator, 2023

Borrell u telefonon Kurtit e Vuçiqit, kërkon të kthehet qetësia në Veri dhe të lirohen pelegrinët

| 19:22, 24 Shtator, 2023

Ambasadori i Kosovës në SHBA: Terrori i sponsorizuar nga Serbia të denoncohet unanimisht

| 18:11, 24 Shtator, 2023

Osmani: Terroristët s’na zmbrapsin, por vetëm e forcojnë vendosmërinë tonë

| 17:47, 24 Shtator, 2023

Von Cramon dënon ashpër sulmin në veri: Është i papranueshëm, autorët të sillen para drejtësisë

| 17:37, 24 Shtator, 2023

Britanikët e dënojnë vrasjen e policit, e mirëpresin koordinimin e Policisë me EULEX’in dhe KFOR’in

| 15:51, 24 Shtator, 2023

Lajçak: Dënoj fuqishëm sulmin e tmerrshëm kundër Policisë së Kosovës

| 15:45, 24 Shtator, 2023

Deputetja britanike për vrasjen e policit: Tjetër sulm i orkestruar ndaj forcave të rendit në Kosovë

| 13:57, 24 Shtator, 2023

Vjen reagimi edhe nga BE: Autorët përgjegjës duhet të përballen me drejtësinë

| 13:53, 24 Shtator, 2023

Kurti: Nuk duam luftë, duam paqe

| 13:49, 24 Shtator, 2023

Ambasadori gjerman e dënon vrasjen dhe plagosjen e policëve në Veri: Autorët të dalin para drejtësisë

| 11:14, 24 Shtator, 2023

Ngjarjet në Veri, Abdixhiku: Sulm terrorist ndaj Policisë së Kosovës

| 11:11, 24 Shtator, 2023