Uji Dea

Magazinë

Ledina Çelo ju lë pa fjalë me këtë paraqitje

| 17:20, 27 Shkurt, 2024

Trejsi, me poza të nxehta

| 22:26, 26 Shkurt, 2024

Marina Vjollca, unike në javën e modës në Milano

| 07:40, 25 Shkurt, 2024

As Ronela Hajati nuk i shpëton trendit

| 14:12, 23 Shkurt, 2024

Kjo këngë e Bebe Rexhës renditet e pesta më e shitur në histori të Amerikës

| 18:49, 22 Shkurt, 2024

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan “The View” për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

| 15:22, 22 Shkurt, 2024

Flaka Krelani me paraqitje tejet provokuese në klipin e ri “Kam inat”

| 14:38, 22 Shkurt, 2024

Gresa Behluli shkëlqen me veshje tradicionale të kësaj treve

| 22:00, 21 Shkurt, 2024

Albina Kelmendi nuk njihet me pamjen e saj

| 17:10, 20 Shkurt, 2024

Tuna sinjalizon se po vjen me diçka të re

| 07:20, 20 Shkurt, 2024

Elhaida Dani publikon këngën e re “Zemrës”

| 07:12, 19 Shkurt, 2024

Nga muzika te aktrimi, Elvana Gjata në zemër të artit: Jetoni jetën sepse është e shkurtër dhe bëhuni njerëz të mirë

| 11:45, 17 Shkurt, 2024

‘Besa Besë’ vjen nga Shyhrete Behluli

| 07:07, 17 Shkurt, 2024

“Qysh doni me m’mujt”, Dafina vjen me një mesazh “thumbues”

| 18:07, 16 Shkurt, 2024

Oriola Marashi shkëlqen me paraqitjen e radhës në një kostum të kuq

| 18:11, 15 Shkurt, 2024