Kadriu: Luginë, faleminderit për mbështetjen

Lugina, si zakonisht di të rreshtohet përkrah vlerave kombëtare e njerëzore. Në këto zgjedhje, koncepti shtet 100%, dhe Haradinaj kryeministër, është ajo çka i duhet Kosovës dhe shqiptarëve të Luginës.
Bashkë drejt fitores së madhe!
Rexha

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).