Kadri Veseli: I kam dëgjuar qytetarët dhe e di çfarë i duhet Kosovës

FALEMNDERIT, KOSOVË! Faleminderit të gjithëve për mbështetjen dhe besimin. I kam dëgjuar qytetarët dhe e di çfarë i duhet Kosovës. Së bashku, do ta ndërtojmë të ardhmen, për ty dhe shtetin. Më 6 tetor, votoni për Partinë Demokratike të Kosovës dhe bëhuni pjesë e fitores! #PDK112

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS