Kadri Veseli: I kam dëgjuar qytetarët dhe e di çfarë i duhet Kosovës

FALEMNDERIT, KOSOVË! Faleminderit të gjithëve për mbështetjen dhe besimin. I kam dëgjuar qytetarët dhe e di çfarë i duhet Kosovës. Së bashku, do ta ndërtojmë të ardhmen, për ty dhe shtetin. Më 6 tetor, votoni për Partinë Demokratike të Kosovës dhe bëhuni pjesë e fitores! #PDK112

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).