Lutfi Haziri: Gjilanasit dhe krejt Kosova sonte folën në formë të Referendumit

Ky është reagim i qytetarisë. Duan jetë të dinjitetshme e përnime. Në veçanti, për të ardhmen e fëmijëve të Kosovës. Ju kërkoj falje mijëra njerëzve që mbetën jashtë sallës. Faleminderit pafund për mbështetjen dhe besimin e madh ndaj Vjosës dhe ekipit fantastik të #LDK. Jam krenar kam me mbet gjithmonë, Luta i Juaj!
#Beso
#LDK134

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS