Lutfi Haziri: Gjilanasit dhe krejt Kosova sonte folën në formë të Referendumit

Ky është reagim i qytetarisë. Duan jetë të dinjitetshme e përnime. Në veçanti, për të ardhmen e fëmijëve të Kosovës. Ju kërkoj falje mijëra njerëzve që mbetën jashtë sallës. Faleminderit pafund për mbështetjen dhe besimin e madh ndaj Vjosës dhe ekipit fantastik të #LDK. Jam krenar kam me mbet gjithmonë, Luta i Juaj!
#Beso
#LDK134

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).