Magazina

Teuta Selimi e bukur dhe e thjeshtė


Teuta Selimi e njohur pėr tė gjithė si njė kėngėtare e cila ka zė dhe vokal tė fuqishėm, nuk heziton tė publikoj foto nga jeta e saj privat qoftė... mė shumė
Publikuar mė: 07:08 25.04.2017

Remzije Osmanit nuk ia lė shej pleqeria


Edhe nė foton e fundit ajo e ka dėshmuar se pleqėria nuk ia lė shej asaj, shkruan Kosova Sot Online.... mė shumė

Publikuar mė: 20:09 24.04.2017

Shkenda Dubova, burrnesha e Gjilanit


“Nuk jam burrneshė po jam sa pėr shtatė burra”, ka shkruar Shkenda.

Kėngėtarja pėrpos... mė shumė

Publikuar mė: 12:00 24.04.2017

Jonida Maliqi kėngėtarja me shumė stil


Tė gjithė e dimė tashmė qė pėrveēse njė kėngėtare shumė e mirė, ajo ka edhe njė gusto tė shkėlqyer n... mė shumė

Publikuar mė: 08:06 24.04.2017

Nuk do ta besoni sa vite mbush sot presidenti Thaēi


Thaēi ka mbushur 48 vjet. Ai ka lindur mė 24 prill 1968, ėshtė i biri i Haxhiut dhe Hyrės nga Buroja... mė shumė

Publikuar mė: 17:46 23.04.2017

Zaimina: Fama nė moshė tė re, mė ka dėmtuar rėndė


Zaimina ishte e ftuar nė emisionin Thumb tė Aulonės dhe Fatmės, ku ka shprehur mbi tė gjitha edhe pe... mė shumė

Publikuar mė: 07:39 23.04.2017

Adelina Tahiri gjen dashurinė nė Amerikė, ja kush ia ka fituar zemrėn


Megjithatė, nga burime jozyrtare pėr GSH, mėsohet se kėngėtarja nga Shkupi ka tė reja nga jeta priva... mė shumė

Publikuar mė: 14:49 22.04.2017

Enca po sjell kėngė tė re


Pėr kėtė kėngė, Enca po bashkėpunon me Big Bangbeats, producentin e kėngėtares Era Istrefi.Por nuk d... mė shumė

Publikuar mė: 07:42 22.04.2017

Ja sa vjeē ėshtė Remzie Osmani


Bashkėpunimet e shumta muzikore me Shkurte Fejzėn dhe Shyhrete Behlulin kanė bėrė qė Remzia tė rendi... mė shumė

Tjera
Publikuar mė: 13:08 26.04.2017
Teuta Selimi e bukur dhe e thjeshtė
Publikuar mė: 07:08 25.04.2017
Remzije Osmanit nuk ia lė shej pleqeria
Publikuar mė: 20:09 24.04.2017
Shkenda Dubova, burrnesha e Gjilanit
Publikuar mė: 12:00 24.04.2017
Jonida Maliqi kėngėtarja me shumė stil
Publikuar mė: 14:49 22.04.2017
Enca po sjell kėngė tė re
Publikuar mė: 07:42 22.04.2017
Ja sa vjeē ėshtė Remzie Osmani
Publikuar mė: 14:57 21.04.2017
Arbnora Ademaj, edhe pas njė dekade ende Miss
Publikuar mė: 07:49 21.04.2017
Dhurata Ahmetaj: Mė puth sikur…
Publikuar mė: 16:47 20.04.2017
Bleona Qereti vazhdon karrierėn si aktore...

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma