Zhegra me brohoritje të jashtëzakonshme e angazhim maksimal do ta kurorëzojë fitoren me 6 tetor

Gjilan – Zhegra e heronjëve sot ka mbajtur takimin e radhës me kandidatët për deputet. Entuziazmi i cili e ka karakterizuar takimin është dëshmi e kjartë se fitorja është e pa diskutueshme.

Komandant Dardani i cili vjen nga Zhegra do ta vazhdojë rrugën e dëshmorëve; për dinjitet, zhvillim e siguri. Për shtet të së drejtës!

Bashkë, drejtë triumfit!

Ndërtojmë të Ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!
#PDK112
#KryeministriKadriVeseli1

#ArbenBislimi44
#IzmiZeka47
#LeonoraMorinaBunjaku63
#ErlehtaOsmani72
#IsaAgushi85
#RiadRashiti102

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS