Vjosa Osmani: Unë nuk e shkel besën, kurrë koalicion me PDK-në!

“Mos ua falni asnjë sekondë atyre që janë sinonim i krimit dhe korrupsionit, as atyre që bënin pazare me tokat e Kosovës. Le ta dinë të gjithë këtu në Prizren dhe në të gjithë Kosovën. Kurrë më koalicion me PDK-në! Kurrë me krimin e korrupsionin! Prizrenasit e dinë se kur besatohem se nuk ka koalicion me PDK-në, ashtu edhe ndodh. Unë nuk e shkel besën, kurrë koalicion me PDK-në!

Lidhja jonë ka mbijetuar dhe është më e fortë se kurrë”, ka thënë kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Dr. Vjosa R. Osmani, në Prizrenin historik dhe kulturor që dëshmoi bindshëm fitoren e LDK-së.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS