Vjosa Osmani të premtën e përmbyll fushatën në Gjilan, i pranishëm Isa Mustafa e Lutfi Haziri

Gjilan – Sipas degës së LDK-së në Gjilan i pranishëm do të jetë kryetari i LDK’së, akademik Isa Mustafa, kryetari i Shtabit Zgjedhor në nivel qendror, njëherit udhëheqës i politikave të LDK në këtë fazë, Lutfi Haziri dhe kryeministrja e ardhshme, Vjosa Osmani.

Të nderuar/a,
Ju njoftojmë se të premten, me fillim në ora 18:00, në sallën e sporteve Bashkim Selishta – Petriti në Gjilan, Lidhja Demokratike e Kosovës mban tubimin e madh përmbyllës (qendror).
I pranishëm do të jetë kryetari i LDK’së, akademik Isa Mustafa, kryetari i Shtabit Zgjedhor në nivel qendror, njëherit udhëheqës i politikave të LDK në këtë fazë, Lutfi Haziri dhe kryeministrja e ardhshme, Vjosa Osmani.

TUBIM PËRMBYLLËSE premte, më 4 tetor 2019Ora: 18:00Vendi: Salla e Sporteve, në Gjilan

Gepostet von Lidhja Demokratike e Kosovës am Donnerstag, 3. Oktober 2019

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS