Vjosa Osmani të premtën e përmbyll fushatën në Gjilan, i pranishëm Isa Mustafa e Lutfi Haziri

Gjilan – Sipas degës së LDK-së në Gjilan i pranishëm do të jetë kryetari i LDK’së, akademik Isa Mustafa, kryetari i Shtabit Zgjedhor në nivel qendror, njëherit udhëheqës i politikave të LDK në këtë fazë, Lutfi Haziri dhe kryeministrja e ardhshme, Vjosa Osmani.

Të nderuar/a,
Ju njoftojmë se të premten, me fillim në ora 18:00, në sallën e sporteve Bashkim Selishta – Petriti në Gjilan, Lidhja Demokratike e Kosovës mban tubimin e madh përmbyllës (qendror).
I pranishëm do të jetë kryetari i LDK’së, akademik Isa Mustafa, kryetari i Shtabit Zgjedhor në nivel qendror, njëherit udhëheqës i politikave të LDK në këtë fazë, Lutfi Haziri dhe kryeministrja e ardhshme, Vjosa Osmani.

TUBIM PËRMBYLLËSE premte, më 4 tetor 2019Ora: 18:00Vendi: Salla e Sporteve, në Gjilan

Gepostet von Lidhja Demokratike e Kosovës am Donnerstag, 3. Oktober 2019

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).