Takim produktiv me mësimdhënësit gjilanas

Mësimdhënësit meritojnë të trajtohen dinjitetshëm. Me qeverisjen e PDK-së në të kaluarën, mësimdhënësit kanë marrë vëmendjen dhe trajtimin e duhur.

Ne nuk flasim si subjektet e tjera. Ne veprojmë për të mirën e mësimdhënësve. Koha e ka dëshmuar këtë.

Në vazhdimësi, do t’i rregullojmë problemet me të cilat ballafaqohen mësimdhënësit. Ne do të jemi aty së bashku me ju. Të tjerët premtimet i kanë njësoj si fluska bore dhe mësimdhënësit tanimë e dijnë këtë fakt.

Ndërtojmë të Ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!
#PDK112
#KryeministerKadriVeseli1
#ArbenBislimi44
#IzmiZeka47
#LeonoraMorinaBunjaku63
#ErlehtaOsmani72
#IsaAgushi85

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).