Rexhep Kadriu i jep sharmë e shije tubimit madhështor të AAK-së

Veç me Plis të bardhë, bashkë, dhe me numrin 119, të kënaqet shpirti ka shkruar i entuziazmuar Rexhep Kadriu.

Na ndajnë pak ditë nga fitorja e koalicionit AAK-PSD. Le ta bëjmë festën të madhe!
Rexha 43

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).