Rexhep Kadriu i jep sharmë e shije tubimit madhështor të AAK-së

Veç me Plis të bardhë, bashkë, dhe me numrin 119, të kënaqet shpirti ka shkruar i entuziazmuar Rexhep Kadriu.

Na ndajnë pak ditë nga fitorja e koalicionit AAK-PSD. Le ta bëjmë festën të madhe!
Rexha 43

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS