Refik Shala, me nofkën “Komandant Gjilani”, i bashkohet rrugëtimit të përbashkët në AAK

Refiku, arriti me sukses ta ruaj namin që kishte në luftë. I respektuar nga të gjithë. Është nder për ne që tani do të jemi bashkë për konceptin 100% shtet.

Edhe veprimtari Shaban Muji, nga Nisma Socialdemokrate i rreshtohet përkrah konceptit shtet 100%, dhe Ramush Haradinajt për kryeministër. Bëhet edhe më bindëse fitorja e koalicionit AAK-PSD.

Vizioni ynë po gjen përkrahje çdo ditë e më shumë. Kosova po bëhet!
Rexha 43

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS