Rashiti: Shumë familje të mëdha të Gjilanit po e përkrahin vizionin e Kadri Veselit

Riad Rashiti kandidat nga PDK e Gjilanit ka thënë se shumë familje të mëdha të Gjilanit po e përkrahin vizionin e Kadri Veselit për një të ardhme më të mirë për qytetarin dhe vendin tonë.

Faleminderit familjes Selmani dhe miqve të tyre nga Gjilani për organizimin e takimit familjar dhe për kontributin e jashtëzakonshëm që përherë e keni dhënë për vendin kur kishte nevojë dhe për Partinë Demokratike të Kosovës.

Faleminderit ministrit Uran Ismajli për punën kolosale që e ka bërë në sektorin e shëndetësisë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS