Ramush Haradinaj të dielën zbarkon në Gjilan, takon qytetarët në qendër të qytetit

Gjilan – Të dielën më 22 shtator, nga ora 18:00, kandidati i koalicionit AAK-PSD për kryeministër të Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe Shpend Ahmeti viziton Gjilanin.

Takohemi përballë Teatrit të Qytetit, saktësisht tek shtatorja e heroit kombëtar, Idriz Seferi thuhet në njoftimin e AAK-së./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS