Përkrahje e fuqishme në çdo lagje të Gjilanit për Rexhep Kadriun

Gjilan – Besimi në konceptin shtet 100%, çdo ditë po rritet, dhe kjo rritë e përditshme kudo, e bënë koalicionin AAK-PSD fitues të zgjedhjeve të 6 tetorit ka thënë Rexhep Kadriu.

Gjilani i sotëm është 100% më ndryshe se i para dy viteve. Kosova shtet 100% është alternativë që përbën garancë për të ardhmen e vendit tonë ka shkruar Kadriu./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).