“O Ramush t`i ku je, krejt Kosovën këtu e ke”,shpërthen salla në Prishtinë

Koalicioni AAK-PSD sot ka mbajtur tubimin qendror në Prishtinë. Në këtë tubim disa herë nuk janë ndalur brohoritjet për të nominuarin për Kryeministër, Ramush Haradinaj.

Ndërsa, në momentin që ai e ka marrë fjalën, e gjithë salla ka brohoritur “O Ramush t`i ku je, krejt Kosovën këtu e ke”.
Ndiqeni videon për më shumë.

Drejtpërdrejt nga Prishtina – Tubimi Qendror #AAKPSD119

Drejtpërdrejt nga Prishtina – Tubimi Qendror #AAKPSD119

Gepostet von Ramush Haradinaj am Donnerstag, 3. Oktober 2019

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).