Matoshi synon Kamenicën e zhvilluar, merr mbështetje edhe nga Begzad Sinani

Kamenicë – E nisēm sonte në Kamenicë me një grup aktivistësh e mbështetës në rrugëtimin tonë të sigurtë për Kamenicën e Kosovën e zhvilluar ka shkruar Fatmir Matoshi derisa ndërkohë ka marrë edhe mbështetje të sinqertë nga ish kryetari Begzad Sinani.

E nisēm sonte në Kamenicë me një grup aktivistësh e mbështetës në rrugëtimin tonë të sigurtë për Kamenicën e Kosovën e zhvilluar ka shkruar Fatmir Matoshi. Urime.
AKR NISMA PD – 122
Behgjet Pacolli 2
Fatmir Matoshi 22

Ndërkohë Matoshi ka falënderuar ish kreun e Kamenicës Begzad Sinani. “Faleminderit shumë Kryetar Begzad Sinani për mbështetjen e sinqertë e të pa rezervë të kandidaturës time për Kamenicën dhe të ardhmen e saj. Sukseseve tona të përbashkëta nën udhëheqjen Tuaj gjatë viteve 2013 – 2017, do tu shtohen edhe shumë të tjera në qeverisjen e ardhshme qendrore e lokale.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS