Malisheva me PDK-në, orientohen kah zhvillimi e integrimi, e jo kah stagnimi e izolimi

Qytetarët e Malishevës janë më të vendosur se kurrë. Me votë do t’i izolojnë izoluesit dhe mashtruesit. Me votë do ta ngrisin zhvillimin e tyre dhe shtetit.

Zhvillim garanton vetëm Kryeministri Kadri Veseli. Të tjerët janë politikanë të cilët karrierën e tyre e kanë të ndërtuar me propaganda, manipulime e gënjeshtra.

Vazhdojmë… me korrektësi dhe përkushtim!

Ndërtojmë të Ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!
#PDK112
#KryeministerKadriVeseli1

#ArbenBislimi44
#IzmiZeka47
#LeonoraMorinaBunjaku63
#ErlehtaOsmani72
#IsaAgushi85
#RiadRashiti102

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).