“Lagja e Zabelit” nuk i beson më politikës së gënjeshtrës e izolimit, njëzëri do ta mbështesin vizionin e Kadri Veselit

Zabeli ka filluar të kthehet fuqishëm në Partinë Demokratike të Kosovës. Partia e cila brenda saj ka dijen, guximin e përkushtimin.

Koha kur Zabeli është shfrytëzuar vetëm për të përvetësuar vota e për t’ia kthyer shpinën më pastaj ka kaluar.

Tanimë, jehona e fitores së PDK-së po ndjehet edhe në lagjen e Zabelit. Festa ka filluar!

Ndërtojmë të Ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!
#PDK112
#KryeministerKadriVeseli1

#ArbenBislimi44
#IzmiZeka47
#LeonoraMorinaBunjaku63
#ErlehtaOsmani72
#IsaAgushi85
#RiadRashiti102

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).