Kandidatët e PDK: Bizneset e Gjilanit janë model i zhvillimit

Takim me bizneset e Gjilanit. Bizneset e Gjilanit janë model i zhvillimit të tyre. Biznesi është promotor i zhvillimit ekonomik. Ne do t’i përkrahim vazhdimisht në të gjitha drejtimet.

Në programin e Kryeministrit Kadri Veseli parashihen lehtësira të ndryshme të cilat do ta zhvillojnë edhe më shumë biznesin gjilanas.

Bashkë do ta ndryshojmë qytetin e Kosovën!

Ndërtojmë të Ardhmen – Për Ty dhe Shtetin!
#PDK112
#KryeministerKadriVeseli1

#ArbenBislimi44
#IzmiZeka47
#LeonoraMorinaBunjaku63
#ErlehtaOsmani72
#IsaAgushi85
#RiadRashiti102

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).