Kadri Veseli dhe njeriu i Trumpit hanë bashkë Burger King

Kandidati i PDK-së për Kryeministër, Kadri Veseli, së bashku me ish Kreun e Drejtësisë së Administratës Trump, Matt Whitaker, kanë ngrënë bashkë sot Burger King në Kosovë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Veseli në Facebook, duke thënë se kjo copëz e vogël e Amerikës në Kosovë është bërë një prej ndalesave me të preferuara të tij.

“Me mikun tim, Matt Whitaker, u ndalëm për të ngrënë në Burger King, që ta shijojmë ushqimin amerikan edhe te ne. Kjo copëz e vogël e Amerikës në Kosovë është bërë një prej ndalesave të mia më të preferuara! :)”, ka shkruar Veseli.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS