Kaçanikasit stërmbushin sallën në pritje të Haradinajt

Qytetarët e Kaçanikut e kanë pritur në masë të madhe Ramush Haradinajn dhe koalicionin AAK-PSD që ka mbajtur një tubim në këtë qytet.

Haradinaj me bashkëpunëtorë ka shpalosur punët që janë kryer dhe planet për Kaçanikun.
“Vota e Kaçanikut për Numrin 119, koalicionin fitues AAK-PSD, është konfirmim i Kosovës unike, që u vulos këtu me Kushtetutën e parë të Republikës sonë”, ka thënë Haradinaj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS