Haziri: Kosova e beson veç të vërtetën. Kosova i beson veç Vjosa Osmanit

Uao çfarë dite e mirë për #LDK. #Istogu, #Peja e #Prishtina 4 (Dardania) me masovitet, e vulosen fitoren e madhe të Vjosës dhe ekipit të madh.

E atyre që nuk iu kemi lanë vend askund e po folin vetmeveti, po krijojnë storie të rrejshme kishe Trump po i mbështetë, e na krejt e dijmë që kjo s’është e vërtetë.
Kosova e beson veç të vërtetën. Kosova i beson veç Vjosa Osmanit. Ju faleminderit shumë.
Kam me mbetë gjithmonë, Luta i Juaj!
#LDK134
#Beso.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS