Haziri: 10 ditë na ndajnë nga fitorja plebishitare e LDK-së

10 ditë na ndajnë nga fitorja plebishitare e LDK-së, shumicën e deputetëve dhe Vjosa Osmanin Kryeministre ka shkruar Lutfi Haziri.

#LDK134
#Beso.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS