Haradinaj mbledhë energjinë në Gërmi: Gati për fitoren e madhe të 6 tetorit

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka publikuar një fotografi nga parku i Gërmisë. Haradinaj duket se sot ka dalë herët në Gërmi për rekreacion. Në fotografi shihet duke vrapuar. Si duket ai po mbledhë energjitë për tri tubimet që sot do t’i mbajë AAK-ja dhe PSD-ja. Ai ka shkruar një koment mbi fotografinë e publikuar.
“Mirëmëngjesi miq nga Parku i bukur i Gërmisë. Gati për fitoren e madhe të 6 tetorit!”, ka shkruar Haradinaj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS