Gjilani përkrah fuqishëm AKR dhe presidentin e saj Behgjet Pacolli

Gjilan – Bashkë për shtetin. Ky është Gjilani që fuqishëm përkrahë Aleancën Kosova e Re. Dhe, qysh po shihet, tashmë ka vendosur për fitoren me 6 tetor. Qytetarët po na besojnë, sepse ne kemi vepra dhe jo fjalë ka shkruar Pacolli!

Ne jemi Aleanca Kosova e Re, partia e shtetformimit dhe shtetndërtimit. AKR është liberale e cila ndërton të ardhmen, për çdo qytetar, për shtetin tonë. Betohem se do të shtyej përpara vizionin për zhvillim ekonomik, mundësi më të mëdha për punësim e mirëqenie, për ekonomi të lirë dhe mundësi të barabarta për çdo qytetarë të shtetit tonë.
#AKR122 #BehgjetPacolli2

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).