Gjilani ka vuajtur për më se 20 vite përfaqësimin e dobët dhe jo adekuat në Kuvendin e Kosovës

Nisma Socialdemokrate Gjilan ofron kandidatët e saj pa njolla të zeza në të kaluarën, kandidatë të dëshmuar profesionalisht, dhe kandidatë që do punojnë me përkushtim dhe do jenë shtytje për çështjet që i preokupojnë Gjilanasit dhe Anamoravën.

Voto që Gjilani të ketë përfaqësim të dinjitetshëm.
Voto 122
Fatmir Limaj nr.1
Sevdail Robelli nr.35
Valdete Dushica Bajrami nr.12
Milaim Limoni nr.109

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).