Erlehta Osmanin e befasojnë qytetarët, e vizitojnë në zyre dhe i urojnë suksese

Gjilan – Erlehta Osmani kandidatja më e re në listën e PDK-së po tregohet shumë atraktive duke bërë një fushatë ballë për ballë me qytetarët dhe elektoratin e saj. Ajo për të shpalosur programin e saj dhe për të takuar sa më shumë përkrahës ka hapur edhe zyrën në lagjen “Dardania”.

Postimi i plotë

Të nderuar qytetarë, me qëllim të takimit dhe bashkëbisedimit më të shpeshtë me ju, dua t’ju njoftoj që sot kam hapur zyrën time. Siç e dini, jam kandidate në listën fituese të Partisë Demokratike të Kosovës në zgjedhjet e 6 tetorit. Programin tim, që do ta shpalos gjatë fushatës zgjedhore, dua ta ndërtoj mbi nevojat dhe kërkesat tuaja. Andaj, me shumë kënaqësi ju pres të gjithëve në zyrën time, e cila ndodhet në lagjen Dardania (afër Restaurant “Berlin”). Përzemërsisht, Erlehta Osmani.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).