Erlehta do të jetë zëri i qytetarëve dhe në veçanti i rinisë në Kuvend

Gjilan – Erlehta Osmani ka filluar të marrë përkrahje nga miqtë dhe bashkë partiakët e saj jo vetëm brenda PDK-së, por edhe në forume të ndryshme e grupe politike të qytetit.

Postimi i plotë i Rinor Azirit
Erlehta, mikja ime e ngushtë ,kryetarja e Rinisë Demokratike në Gjilan ka marrë besimin që të jetë njëra ndër kandidatet për deputete nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës – Dega në Gjilan. Pas shumë aktiviteteve që kemi zhvilluar bashkë dhe pas shumë kohëve që rrugëtojmë së bashku me Dekadën e Re ajo ka treguar vlerat e saj më të larta intelektuale në të gjitha rastet.

Duke e njohur nga afër ajo do jetë shembull në përfaqësimin e qytetarëve në Kuvend. Erlehta do të jetë zëri i qytetarëve dhe në veçanti i rinisë në Kuvend, andaj ju ftojë ta mbështesim!
Erlehta Osmani
Na priftë e mbara!
#PërtydheShtetin
#RiniapërKosovënE-#Re
#DekadaeRe

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).