Befason AAK-PSD, të gjithë me plis në kokë në tubimin qendror në Prishtinë

Koalicioni AAK-PSD sonte po mban tubimin qendror zgjedhor në Prishtinë.

Për befasinë e të gjithëve, sot, të gjithë të pranishmit në sallën e stërmbushur në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve janë shfaqur me plis në kokë.

Një simbolikë e bukur kjo që i ka lënë përshtypje shumëkujt që e ka parë këtë tubim.

Drejtpërdrejt nga Prishtina – Tubimi Qendror #AAKPSD119

Drejtpërdrejt nga Prishtina – Tubimi Qendror #AAKPSD119

Gepostet von Ramush Haradinaj am Donnerstag, 3. Oktober 2019

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS