Befason AAK-PSD, të gjithë me plis në kokë në tubimin qendror në Prishtinë

Koalicioni AAK-PSD sonte po mban tubimin qendror zgjedhor në Prishtinë.

Për befasinë e të gjithëve, sot, të gjithë të pranishmit në sallën e stërmbushur në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve janë shfaqur me plis në kokë.

Një simbolikë e bukur kjo që i ka lënë përshtypje shumëkujt që e ka parë këtë tubim.

Drejtpërdrejt nga Prishtina – Tubimi Qendror #AAKPSD119

Drejtpërdrejt nga Prishtina – Tubimi Qendror #AAKPSD119

Gepostet von Ramush Haradinaj am Donnerstag, 3. Oktober 2019

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).