Babai i Milot Rashicës, pjesë e tubimit të madh të PDK-së në Vushtrri

Partia Demokratike e Kosovës ka mbajtur një tubim shumë të madh me simpatizantë në Vushtrri.

Në mesin e shumë personaliteteve, në këtë tubim ka marrë pjesë edhe Nexhmedin Rashica, babai i futbollistit të Përfaqësues së Kosovës në futboll, Milot Rashica.

Qysh në fillim simpatizantët kanë brohoritur emrin e Milot Rashicës./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).