AAK-PSD: Verbica e Zhegocit i beson Haradinajt, sepse i mbajti premtimet

Me premtime boshe, mashtrime e fjalë koti, Verbica e Zhegocit u ballafaqua gati dy dekada. Kjo Malësi që la gjurmë në historinë kombëtare, dha bijtë dhe bijat më të mira për lirinë e atdheut, sot e kanë adresën tek e cila e gjejnë të vërtetën, e gjejnë mbrojtjen e vlerave kombëtare dhe ato shtetërore.

Koncepti 100% shtet, është i nevojshëm dhe e vetmja alternativë për Kosovën.

Zyra për Informim e Shtabit Zgjedhor AAK-PSD

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS