AAK-PSD: Duhet të mendohet për salla më të mëdha, sonte e vogël ishte në Përlepnicë

Përlepnica e ilegales, ishte prijëse e proceseve të rëndësishme në kohëra të vështira okupimi, për të vazhduar kontributin e pashoq edhe në procesin e shtetndërtimit.

Nga sonte, Përlepnica rrugëton me konceptin shtet 100%, me Ramush Haradinajn kryeministër, me kandidatët për deputetë nga Gjilani.

Përlepnica i është përjetë mirënjohëse qeverisë Haradinaj, birit të tyre, zëvendësministrit, Rexhep Kadriu, për modernizimin e Përlepnicës.

Zyra për Informim e Shtabit Zgjedhor AAK-PSD.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).