Zhvishet Aurela Hoxha

Ajo sapo ka mbyllur aventurën e saj në spektaklin “Dancing with the starts”, ku iu afrua fare pranë fitores, por nuk mundi dot. Modelja Aurela Hoxha e njohur për bukurinë e saj dhe linjat trupore, ka guxuar vërtetë tepër.

Ajo ka pozuar e zhveshur për revistën “Elegance”, ku për të fshehur pjesët e saj intime ka përdorur duart dhe këmbët, ndërsa mbi supe mbante hedhur një pardesy. E kuruar deri në detaj, duhet thënë se Aurela është ndër të paktat vajza në vend, e cila guxon me trupin e saj për të realizuar fotografi vërtetë pikante, transmeton noa.al.

Vetë Hoxha e cila drejton edhe një revistë, ka pranuar se qysh fëmijë ëndrra e saj ka qenë televizioni, por se së fundmi ka një pasion të madh për fotografinë.

Por në një intervistë të saj të pak kohëve më parë e pyetur lidhur me fotografitë zhveshur ajo ka thënë, “Jo nuk kam realizuar foto nudo dhe as që e kam në plan të bëj një set të tillë. Parapëlqej fotot ku jam e veshur. Për mendimin tim sensualteti i një femre nuk mbulohet nga veshja, përkundrazi”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).