Xhensila vjen e ‘nxehtë’

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj në imazhet e fundit të publikuara shfaqet mahnitëse.

Ajo njihet për bukurinë e saj natyrale dhe thjeshtësinë, po kështu vjen në setin e fundit të sapo publikuar, ku nuk hezitoi të paralajmëroi ardhjen e verës së bashku me projektet e saj.

Tani kur këto ditë moti po shoqërohet me shi dhe i vranët, duket se Xhensila po sjell ca rreze dielli, ku ajo duket më bukur se kurrë më parë.

Myrtezaj vuri në pah linjat e theksuara të trupit, të cilat vijnë si rezultat i përkushtimit të saj në palestër.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS