Vitia me aktivitete të shumta shënon Epopenë e UÇK-së

Viti – Për nder të Epopesë së UÇK-së në Viti për tri ditë rresht do të ketë aktivitete të shumta.

Agjenda e aktiviteteve në Viti për nder të Epopesë së UÇK-së fillon me seancën solemne të Kuvendit Komunal që mbahet të dielën, duke vazhduar me ekspozitën e hapur “Epopeja e UÇK-së” që mbahet ditën e hënë, duke vazhduar me homazhet tek varrezat e dëshmorëve në Viti dhe një ndeshje basketbolli.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS