Substanca narkotike, qese plasmani dhe peshore digjitale i gjenden në shtëpi, prangoset gjilanasi

Gjilan – Gjatë kontrollit në oborrin e të dyshuarit mashkull kosovar si prova materiale janë sekuestruar: një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 115.3 gram, 75 copë qese plasmani për paketim dhe një peshore digjitale.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS