Shaqiri në mesin e 12 futbollistëve për driblimin e vitit

Xherdan Shaqiri është ne mesin e 12 futbollistëve me driblimin më të mirë të vitit.

Ylli i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri është në mesin e 12 futbollistëve me driblimin me të mirë të sezonit, të përzgjedhur nga faqja Watson.ch.

Shaqiri ishte tallur me futbollistët e Chelseat, në fitoren e skuadrës së tij e rezultat 2:0. /Express

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).