Rita Ora tregon linjat

/ 2 minuta lexim

Rita Ora tregoi fizikun e saj të mahnitshëm teksa shfaqi një sërë pamjesh nga koleksioni i saj i fundit me “Primark” përpara periudhës festive.

Këngëtarja, 32 vjeçe, pozoi në një bluzë të tejdukshme dhe të zezë gjatë paralajmërimit të koleksionit.

Ajo ekspozoi trupin edhe në kostumin rrjetë me ngjyrë gri, e shoqëruar me një fund të përputhshëm që ishte i lidhur rreth belit të saj të hollë.

Në një tjetër foto, Rita shfaqi barkun e saj të tonifikuar me një bluzë të zezë gjysmë të tejdukshme, të kombinuar me pantallona të zeza me vija.

Ajo gjithashtu shfaqi një pallto nga koleksioni i saj, me lëkurë gjarpri, të cilën e kombinoi me çizme të ngjashme me printe kafshësh deri tek gjuri.

Rita dukej e mahnitshme në një foto tjetër, ku veshi një fustan të zi të tejdukshëm me qafë të thellë, që tregonte sytjenat.

Ylli tregoi një veshje tjetër, bluzë të zezë me dekolte të hapur që e përshtati me një qafore.

UBT

Ajo e kombinoi bluzën me një palë pantallona të zeza, të zbukuruara me një dekorim zinxhir diamanti me shkëlqim.

Për një kostum tjetër nga koleksioni, ajo veshi një palë xhinse argjendi metalike, me një bluzë të zezë dhe një pallto me gëzof.

Rita në imazhin tjetër, shfaqi fizikun e saj të tonifikuar me një fustan metalik të argjendtë, të cilin e përshtati me një palë çizme deri tek gjunjët.

Koleksioni i dytë i Ritës vjen pas lansimit të suksesshëm të serisë së saj të parë në shtator.

Linja e dytë e veshje të Ritës me “Primark” – “Night collection” – premton t’i sjellë blerësit në humorin festiv përpara Krishtlindjeve.

Ashtu si me koleksionin e parë, ai ishte bashkë-dizajnuar nga “Primark” dhe Rita dhe stilistja me bazë në Londër, Jawara Alleyne, dhe u stilua nga stilistja e Ritës, Pippa Atkinson.

Koleksioni i festave “Rita Ora x Primark” do të jetë i disponueshëm në të gjitha dyqanet e Primark në 16 marketet e tij nga e marta 7 nëntor. /Telegrafi/