Reagon ashpër Avdyl Aliu: Gjilani pa zot shpije!

Gjilan – Nuk është në Ukrainë, është veç një segment prej afërsisht 500 metra në lagjen e Zabelit në Gjilan, përndryshe afërsisht kështu është gjendja gjithkund në qytet dhe fshatra ka shkruar Avdyl Aliu shef i grupit të LDK-së në Asamblenë e Gjilanit.

“Koalicioni qeverisës në Gjilan (LVV dhe PDK) ka rënë në frekuenca të njëjta me qeverisjen në qendër për injorim të komunës sonë në kuptim të projekteve zhvillimore të Gjilanit. Gjilani pa zot shpije” ka shkruar i zhgënjyer Aliu./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS