Policia brenda javës shqipton 770 tiketa në trafik

Gjilan – Ismet Hashani zëdhënës i policisë rajonale thotë se vetëm brenda javës në rajon janë evidentuar 57 incidente, derisa ka pasur 18 persona të arrestuar, 6 aksidente trafiku me lëndime, 18 aksidente trafiku me dëme materiale pa lëndime dhe 770 tiketa./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS