Fundamenti

Po vazhdojnë punimet në sheshin “Calmy Rey” në Viti

/ 1 minutë lexim

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë Sokol Haliti, ka vizituar sot sheshin “Calmy Rey” ku po zhvillohen punimet në realizimin e projektit për rregullimin e rrugës dhe infrastrukturës së këtij sheshi.

Mobi Casa

Haliti është shprehur i kënaqur me dinamikën e punimeve dhe shpreson që projekti të finalizohet në afatin e paraparë kohor./rajonipress/