Eko Higjiena

Oriola Marashi merr vëmendje me paraqitjen e radhës

/ 1 minutë lexim

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi krahas angazhimeve me një karrierë të suksesshme është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo njihet për fizikun joshëse, e të cilin nuk heziton që ta ekspozoj në pothuajse secilën paraqitje që bën.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi duke postuar disa imazhe në të cilat modelja dukej në super formë dhe e veshur me shumë stil.

Oriola pozoi për fotot e reja e veshur e tëra me ngjyrë rozë, bluz me dekolte të hapur me detaje me fije me shkëlqim të lëshuara sipër barkut të cilën e përshtati me pantallona me të njëjtën ngjyrë.

Mobi Casa

Dukjen atraktive modelja e kombinoi edhe me një çantë të vogël dorë ngjyrë vjollce, teksa grimi i theksuar i jepte edhe më shumë shkëlqim.

Oriola dukej teje tërheqëse teksa nuk munguan komente dhe pëlqimet e shumta nga ana e admirueseve dhe miqve të saj.

Ndërkohë, kujtomë që Oriola prej kohësh po vazhdon suksesshëm të jetë imazh i markës së njohur ndërkombëtare “Guess”. /Telegrafi/