Në fustan elegant, Remzia po duket si çikë e re

Edhe me kalimin e viteve ajo ka qenë shumë aktive duke sjellë gjithmonë projekte të cilat janë përqafuar nga audienca e gjerë.

E ky sezon ka qenë i ngarkuar për këngëtaren nga Mushtishti, duke marrë pjesë në shumë dasma dhe ahengje.

E natyrisht Remzia kujdeset shumë për pamjen e saj, e këtë e ka dëshmuar në imazhin e fundit ku në fustan të gjatë duket si një çikë e re.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS