Majlinda lajmërohet nga ‘parajsa’ e Greqisë

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Modelja prishtinase se fundmi ka nisur pushimet në Greqi.

E veshur me fustan të kuq e të ngushtë, Majlinda nuk heziton t’i ekspozojë linjat e saj bombastike.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS